Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ
Запис до лікаря Запис до лікаря

Увага! Ціни на послуги та код послуги можна дізнатися на сайті установи в розділі Платні послуги, та за телефоном (0462) 679-117 (кабінет 105)

Оголошення

про проведення оцінки корупційних ризиків

01.11.2021

На виконання Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII та відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 №126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, та Методичних рекомендацій щодо підготовки антикорупційних програм юридичних осіб, затверджених Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 22.09.2017 № 734, комісією з оцінки корупційних ризиків ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» розпочато процес проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності установи.

Метою проведення такої оцінки є визначення правових, організаційних та інших заходів, направлених на мінімізацію проявів корупції, впровадження ефективного контролю та управління виявленими корупційними ризиками.

Якщо ви працюєте у сфері діяльності установи, а також володієте фаховими знаннями про внутрішнє (організаційну структуру, механізми контролю тощо) та зовнішнє середовище установи, у разі наявності інформації для ідентифікації корупційних ризиків у нормативно-правових актах та організаційно-управлінській діяльності, пропонуємо надати пропозиції щодо ідентифікації, оцінки та усунення (мінімізації) корупційних ризиків, внесення змін до Антикорупційної програми ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області»  на 2020-2022 роки на електрону адресу itskokaterina@i.ua до 10.12.2021.

Також пропонуємо заповнити електронну форму анкети з оцінювання наявності можливих корупційних проявів в Державній установі «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області», яка знаходиться на сайті установи на сторінці Запобігання корупції (https://ch-tmo.mvs.gov.ua/preventcor) та за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8KeS0KcrxJ5d6_8OSzdFz-Z8TkPi7rn70i0tibZGw77DY4w/viewform.

Звертаємо увагу, що йдеться про корупційні ризики – ймовірність того, що відбудеться подія корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією, яка негативно вплине на досягнення установою визначених цілей та завдань.

Крім того, визначальним фактором врахування Комісією з оцінки корупційних ризиків пропозицій є зазначення у них чинників корупційного ризику у діяльності/бездіяльності працівників установи та спрямованість запропонованих механізмів на ліквідацію або мінімізацію умов (причин) виникнення корупційних ризиків.

Довідково:
Внутрішня оцінка корупційних ризиків здійснюється щороку на виконання вимог частини другої статті 61 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 3.2 розділу 3 Антикорупційної програми ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області», комісією з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання Антикорупційної програми  ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області».

Внутрішня оцінка корупційних ризиків здійснюється відповідно до Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання Антикорупційної програми  затвердженого наказом установи від 26.04.2021 № 93 о/д зі змінами.

Форма Анкети з оцінювання наявності можливих корупційних проявів в Державній установі «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області» затверджена наказом установи від 10.09.2020 № 94 о/д.

АНКЕТА з оцінювання корупційних проявів у ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області»: надати відповіді можна тут.

 

Уповноважений з антикорупційної діяльності                                                                                                           Катерина ІЦКО

(с) 2024

Запис до лікаря