Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Ціни на послуги та код послуги можна дізнатися на сайті установи в розділі Платні послуги, та за телефоном (04622) 5-32-91 (кабінет 105)

Розробка проектно-кошторисної документації з підключення трьох дизель-генераторних установок потужністю 175кВа, 44кВа та 31кВа до будівель установи

Інформація оприлюднюється відповідно до вимог постанови КМУ від 11.10.2016 №710

                                                                               Технічні та кількісні вимоги до предмета закупівлі

Розробка проектно-кошторисної документації з підключення трьох дизель-генераторних установок потужністю 175кВа, 44кВа та 31кВа до будівель Державної установи "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 217 (код за ЕЗС ДК 021:2015:71320000-7 Послуги з інженерного проектування)

1. Послуги передбачають:

- виготовлення проектно-кошторисної документації;

- погодження проектно-кошторисної документації в Чернігівобленерго;

- погодження проектно-кошторисної документації в Держенергонагляді;

- погодження проектно-кошторисної документації в Державній санітарно-епідеміологічній службі України;

- експертиза проектно-кошторисної документації державного зразка.

2. Бажаний розподіл потужностей дизель-генераторних установок:

2.1 Дизель-генераторна установка потужністю 175кВа має забезпечувати електроенергією будівлю поліклініки та будівлю лікарні, кожна з яких має свою електрощитову з двома вузлами обліку.

2.2 Дизель-генераторна установка потужністю 44кВа має забезпечувати електроенергією кисневу станцію, яка в звичайному режимі роботи (живлення від міської мережі) живиться від електрощитової розміщеної в будівлі лікарні.

2.3 Дизель-генераторна установка потужністю 31кВа має забезпечувати електроенергією приміщення харчоблоку, які мають окрему електрощитову з вузлом обліку електричної енергії.

3. В разі зникнення живлення від міської мережі, переключення на альтернативні джерела електропостачання має відбуватися автоматично за допомогою АВР на визначену (виділену) потужність.

4. Всі рішення прийняті в проектно-кошторисній документації повинні відповідати діючим Державним будівельним нормам та мають бути погоджені з Замовником.

5. Проектно-кошторисна документація передається Замовнику в паперовому вигляді в чотирьох екземплярах та електронному вигляді в форматі «pdf».

(с) 2023

Запис до лікаря