Contrast
Font
Україна єдина #UAРАЗОМ

Attention: Prices for services and service codes can be found on the website of the institution in the section Paid services and by phone (04622) 5-32-91 (room 223)

We care about your health!

We provide the high level of medical services

Qualified approach
Modern technologies
Care of patients

Reviews

Patient review

19.02.2024

Анікольчук Василь Леонідович

Подяка Хочу подякувати усім лікарям за їх теплий прийом і небайдужість до людей. Хочу подякувати фахівцям із фізичної реабілітації за їх кваліфіковану роботу і плідну співпрацю з пацієнтами та повну віддачу до своєї роботи. Бажаю усім працівникам даної поліклініки здоров'я і мирного неба, хай вас Бог береже.

15.02.2024

Філіпов О.Д.

Хочу подякувати всім спеціалістам відділенні реабілітації за їх вагомий вклад в моє одужання і успішне повернення до функціональних обов'язків. З першого дня мого поступлення велика кількість спеціалістів всіх напрямків приклала руку до мого одужання. Це мабуть найкраще відділення в Україні. Сучасне обладнання, кожен працівник любить свою роботу і працює на результат. Дуже приємно було провести час разом. Надіюсь до скорої зустрічі.

12.02.2024

Володимир Пославський

Хочу подякувати спеціалістам відділення ФРМ за їх працю щодо реабілітації проведеної на якісному, належному рівні. Ваша самовіддана праця дозволяє відновити здоров'я захисників нашої держави, поставити їх на ноги. Велика Вам шана та слова подяки. Слава Україні та смерть ворогам! 09.02.2024

12.02.2024

Олена

Хочу подякувати завідуючому хирургічного відділення Тітову С.О та медичному персоналу ,за професійну працю,та турботу до хворих,за чуйне і уважне ставлення.Солдат Маслова.

(с) 2024

Doctor appointment