Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Ціни на послуги та код послуги можна дізнатися на сайті установи в розділі Платні послуги, та за телефоном (04622) 5-32-91 (кабінет 106)

30.08.2022

ФІЗІОТЕРАПІЯ - метод профілактики й лікування багатьох захворювань

Лікувальний ефект фізіопроцедур заснований на впливі на організм зовнішніх фізичних факторів. Це — найбільш безпечний і безболісний вид терапії. Фізіотерапевтичні процедури значно покращують кровообіг, нормалізують імунні процеси, стабілізують нейрогуморальну регуляцію, надають знеболюючий регенеративний (відновний) ефект.

Проведення фізіотерапевтичних процедур разом з лікувальною терапією сприяє скороченню тривалості перебігу хвороби, попереджує  можливі ускладнення.

Повноцінне відновлення функцій тканини, органу або частини тіла неможливо без проведення адекватного комплексу фізіотерапевтичних заходів. Сьогодні збереження і відновлення фізичного здоров'я пацієнта можливе за допомогою замісної терапії, масажів, фізичних вправ, а також апаратних методів лікування. Після проходження процедур поліпшується рухливість суглобів, відновлюються втрачені функції, збільшується сила ослаблених м'язів, йдуть больові симптоми. Такий метод, як масаж, допомагає зняти м'язову напругу, покращує крово- і лімфоціркуляцію, що збільшує доставлення кисню і поживних речовин до тканин, виведення токсичних речовин з організму. Допоможе позбавитися від стресу і нервової перевтоми. Масаж після оперативного втручання дозволяє швидше відновити функцію органів.

В ДУ «ТМО МВС по Чернігівській області» працюють висококваліфіковані спеціалісти з лікувального масажу, оснащені сучасним обладнанням фізіотерапевтичні кабінети та кабінет лікувальної фізкультури.

Протипокази до застосування фізіотерапії :

 

 1. Запальні процеси в стадії загострення.
 2. Підвищена температура.
 3. Інфекційні хвороби в гострій стадії.
 4. Онкологія.
 5. Виснаження.
 6. Гіпертонія 3 ступені.
 7. Гемолітичний синдром.
 8. Геморагічний синдром.
 9. Аневризма.
 10. Епілепсія.
 11. Наявність кардіостимулятора.

(с) 2023

Запис до лікаря