Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ
Запис до лікаря Запис до лікаря

Увага! Ціни на послуги та код послуги можна дізнатися на сайті установи в розділі Платні послуги, та за телефоном (0462) 679-117 (кабінет 105)

Оголошення про намір списання об'єктів з балансу

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР СПИСАННЯ ОБ'ЄКТІВ З БАЛАНСУ ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області»

20.09.2021                                                                                                м. Чернігів

   Згідно Порядку списання об'єктів державної власності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 №1314, суб’єкти господарювання, на балансі яких перебуває майно, первісна (переоцінена) вартість яких становить більш як 50 тис. гривень та яке не використовується, у тому числі морально застаріле та фізично зношене, подають щомісяця до 10 числа інформацію про таке майно суб’єктами управління.

    Суб’єкт управління з метою ефективного використання та безоплатної передачі такого майна іншим суб’єктам господарювання, що належать до сфери його управління, або іншим суб’єктам управління оприлюднює отриману інформацію на власному офіційному вебсайті.

    Відсутність протягом 30 робочих днів з дня оприлюднення інформації стосовно морально застарілого та фізично зношеного майна пропозицій щодо його передачі може використовуватись під час здійснення списання такого майна як підтвердження неможливості його безоплатної передачі в установленому порядку.

    На виконання вищезазначених вимог ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» повідомляє про намір списання зелених насаджень, які перебувать на балансі установи.

      Перелік основних засобів, що пропонуються до списання з балансу ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» додається.

       У разі наявності уточнюючих питань просимо звертатись протягом 30 робочих днів з дня оприлюднення цього оголошення за тел.: 5-63-64

   Пропозиції щодо безоплатної передачі вищезазначеного майна надсилати в паперовому та електронному вигляді (на адресу: [email protected]) відповідно до «Порядку списання об’єктів державної власності» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 р. № 1314 (зі змінами).

     Контактна особа – завідувач господарством Бусел Віктор Дмитрович

Перелік об'єктів державної власності, що пропонуються до списання

(с) 2024

Запис до лікаря