Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ
Запис до лікаря Запис до лікаря

Увага! Ціни на послуги та код послуги можна дізнатися на сайті установи в розділі Платні послуги, та за телефоном (0462) 679-117 (кабінет 105)

Сир твердий жирністю не менше 45%

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Сир твердий жирністю не менше 45% вагою не більше 2кг (код за ЕЗС ДК 021:2015:15540000-5 Сирні продукти (15544000-3))

Найменування товару або еквівалент

Опис та характеристика товару

Одиниця виміру

 

Кількість

 

Сир твердий жирністю не менше 45% вагою не більше 2кг

Сир твердий не менше 45% жирності повинен відповідати вимогам ДСТУ, ТУ. За органолептичними показниками продукт має відповідати наступним вимогам: за зовнішнім виглядом сир повинен мати чисту, рівну поверхню, без механічних ушкоджень, сторонніх нашарувань і товстого поверхневого шару, покритий захисним покривом, який щільно прилягає до поверхні сиру, смак і запах повинні бути специфічними сирними, без сторонніх присмаків і запахів. За консистенцією сир має бути пластичним, ніжним однорідним, злегка крихким, мати вічка круглої, овальної чи довільної форми. Колір сиру повинен бути однорідним за всією масою, від білого до жовтого.

Продукт пакують способом, який гарантує зберігання відповідно стандарту. На зовнішній поверхні покриву головки сиру має бути маркування: · назви сиру; · назви та повної адреси і телефону виробника, адреси потужностей виробництва; · маси нетто, г або кг; · складу сиру у порядку переваги складників, що їх використовували під час його виробництва; · харчової (поживної) та енергетичної цінності (калорійності) із указівкою на кількість жирів, білка у встановлених одиницях вимірювання на 100 г сиру; · масової частки жиру в сухій речовині, %; · кінцевої дати споживання «Вжити до ...» та строку придатності; · номеру партії виробництва; · умов зберігання; позначення ДСТУ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кг

150

 

 

Твердий сир повинен відповідати ДСТУ, ТУ, який діє на момент проведення закупівлі.

            Товар повинен бути в упаковці, яка відповідає характеру товару і захищає його від пошкоджень під час поставки. Упаковка має містити всю необхідну інформацію про товар, згідно вимог чинного законодавства, мати етикетку державною мовою України. Кожна споживча одиниця повинна бути чітко промаркованою, згідно Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» і містити таку основну інформацію про: Назву продукту; Назву, адресу та телефон виробника, а для імпортованих продуктів – назву, повну адресу і телефон імпортера; Вагу нетто продукту у встановлених одиницях виміру; Умови зберігання; Номер партії виробника; Дату виробництва та термін придатності або кінцеву дату споживання.

 Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, постачальник повинен замінити товар своїми силами і за свій рахунок.

Товар має супроводжуватися документами, що підтверджують якість, кількість, вагу, а саме: декларацією виробника або посвідченням про якість, або сертифікатом відповідності,  висновками санітарно-епідеміологічних експертиз тощо.

Строк придатності товару повинен бути не менше ніж 80% від загального строку придатності. Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), що обов’язково відображається на етикетці маркуванням «без ГМО».

Учасник повинен надати в електронному (сканованому) вигляді в складі своєї тендерної (цінової) пропозиції наступні документи:

  1. сертифікат якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи,  або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України.
  2. експлуатаційний дозвіл, виданий на його ім’я - у відповідності до ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».
  3. якщо постачальник не являється виробником, обов’язкова наявність договору закупівлі із виробником або оптовим посередником, який надається учасником в складі пропозиції. 

Поставка товару повинна відбуватися:

1) критим автотранспортом та за рахунок Учасника відповідно до заявок Замовника і графіку завозу: з періодичністю не рідше одного разу у  тиждень, з 8:00 до 12:00 години ранку, остання поставка не пізніше ніж до 25 числа місяця включно;

2) спеціалізованим автотранспортом з дотриманням вимог температурного режиму, разом із довідкою про санобробку на даний транспортний засіб;

3) розвантаження товару здійснюється Учасником своїми силами. 

Примітка: у разі, коли в описі предмета закупівлі містяться посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, то разом з цим враховувати вираз "або еквівалент".

Товари російського та білоруського виробництва або походження не розглядаються та не акцептуються.

(с) 2024

Запис до лікаря