Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ
Запис до лікаря Запис до лікаря

Увага! Ціни на послуги та код послуги можна дізнатися на сайті установи в розділі Платні послуги, та за телефоном (0462) 679-117 (кабінет 105)

Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (код за ЕЗС ДК 021:2015:90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)

  1. Технічні вимоги до предмета закупівлі

1. Послуги надаються згідно вимог Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я від 08.06.2015 № 325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правила і норм щодо поводження з медичними відходами» (із змінами та доповненнями), Закону України «Про управління відходами» від 20.06.2022 № 2320-IX, Постанови КМУ.

Умови надання послуг:

            Виконавець зобов’язаний з моменту отримання заявки забезпечити у повному обсязі надання Замовнику послуги з завантаження, перевезення відходів для подальшого їх видалення.

            Перевезення відходів повинно здійснюватися автотранспортом Виконавця.

            Виконавець зобов’язаний вивозити відходи за заявкою Замовника (у разі виникнення такої потреби) протягом 3 робочих днів з моменту отримання такої заявки.

            Дотримуватись існуючих санітарно-гігієнічних та екологічних вимог при наданні послуг.

            Надавати вантажний спеціалізований автомобіль.

            Здійснювати видалення відходів разом із транспортувальною тарою, а саме з пакетом/мішком (без контейнера), методом термічного знешкодженням із транспортувальною тарою (без контейнера).

Своєчасно надавати підписані Акти надання послуг. Послуга повинна відповідати технічним, кількісним та якісним вимогам Замовника, що наведені в технічних вимогах.

В складі пропозиції учасник повинен надати:

Проект договору.

Цінову пропозицію.

Контактні дані Учасника із зазначенням реквізитів: назва, код ЄДРПОУ, юридична, фактична адреса, телефони, електронна пошта, відомості про уповноважену на підписання пропозиції та договору особу, відомості про контактну особу – ПІБ, телефон.

            Копію виписки/витягу з ЄДРПОУ з даними, актуальними на дату подання пропозиції.

            Копію Свідоцтва платника ПДВ або витягу з реєстру платників ПДВ, або платника єдиного податку.

            Документ на підтвердження повноваження посадової особи або представника Учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції. Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції Учасника підтверджується випискою з протоколу засновників/учасників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням або іншим документом (довідка у довільній формі на фірмовому бланку для фізичних осіб-підприємців).

Статут або інший установчий документ в останній редакції. У випадку, якщо Учасник діє на підставі модельного статуту, необхідно надати рішення про створення Учасника (для юридичних осіб). У разі, якщо державна реєстрація установчого документу чи змін до нього, була здійснена після 13.12.2015 року, додатково необхідно надати копію «Опису документів, що надаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної зміни» з відповідним кодифікатором реєстраційної дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Довідку довільного характеру - погодження з технічними, кількісними та якісними вимогами Замовника.

Для підтвердження досвіду надати аналогічний договір, акт (и) надання послуг та лист-відгук про повне виконання своїх обов’язків управління небезпечними відходами.

            Надати у складі пропозиції сканований оригінал Ліцензії або сканований наказ про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами, з зазначенням у ній конкретного виду та коду відходів, відповідно до Національного переліку відходів і додатків 8, 9 до Базельської конвенції про контроль за транскордонним перевезенням небезпечних відходів та їх видаленням, та конкретного виду операції, відповідно до вимог Закону України «Про управління відходами».

Ліцензію Державної служби України з безпеки на транспорті (УКРТРАНСБЕЗПЕКА) на перевезення небезпечних вантажів та небезпечних відходів (надати копію ліцензії або витягу).

Довідку про наявність спецтранспорту (власного або найманого, або орендованого) для перевезення небезпечних відходів з підтверджуючими документами:

свідоцтво ДОПНВ про підготовку водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного (-их) засобу;

договір обов’язкового страхування відповідальності суб’єкта перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів (особливо небезпечних медичних відходів категорій «В») – постанова КМУ від 1 червня 2002 р. № 733.

Гарантійний лист: Транспортування ємностей проводиться спеціалізованим транспортом (кабіна водія ізольована, вантажний кузов забезпечує ізоляцію від навколишнього середовища, а внутрішнє оздоблення стійке до очищення і дезінфекції).

Інформацію щодо відповідності об’єкту поводження з відходами вимогам діючого санітарного законодавства України (надати копію висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи).

Інформацію щодо відповідності технологічного регламенту видалення  небезпечних відходів вимогам діючого санітарного законодавства України (надати копію висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи).

Довідку, що містить інформацію про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідний досвід та знання.

Накази про прийняття на роботу працівників відповідної кваліфікації.

Сертифікат про професійну підготовку щодо поводження з небезпечними відходами штатного працівника.

Довідку про наявність відповідного сертифікованого обладнання для знешкодження (спалювання) небезпечних відходів з підтверджуючими документами – сертифікат відповідності, висновок Державної екологічної експертизи.

Атестат виробництва, копія технічного паспорту та технологічний регламент на сміттєспалювальну піч/інсинераторний комплекс (температура спалювання в камері горіння не менше 11000 С).

Чинний Дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами (надати копію дозволу).

Чинний Дозвіл на експлуатацію обладнання виданий ДСУ з питань праці (або іншого державного органу уповноваженого видавати такі дозволи)

Гарантійний лист: Виконавець не завдає шкоди навколишньому середовищу та передбачає заходи щодо захисту довкілля.

Гарантійний лист: Виконавець своєчасно надає підписані Акти передавання відходів за формою, наведеною в додатку 1 та Акти надання послуг.

На підтвердження вимог по якості надається: 

Копія діючого на момент подачі пропозиції сертифікату ISO 9001-2015  «Системи управління якістю. Вимоги» (ISO 9001-2015 IDT) з відповідним щорічним підтвердженням (якщо воно передбачено);

Копія діючого на момент подачі пропозиції сертифікату відповідності Учасника системи екологічного управління  ISO 14001:2015 IDT), «Система екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування».

Копія діючого на момент подачі пропозиції сертифікату відповідності Учасника ISO 45001:2018 «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці.

Гарантійний лист: Виконавець зобов’язується вивозити відходи за заявкою Замовника протягом 3 робочих днів з моменту отримання такої заявки.

 Відсутність вищеназваних документів в складі наданої пропозиції є підставою для дискваліфікації Учасника, незалежно від ціни його пропозиції на момент закінчення Аукціону.

Всі документи (гарантійні листи, довідки тощо) повинні бути складені на фірмовому бланку Учасника з обов’язковим зазначенням дати та вихідного номера, за підписом керівника, з печаткою (у разі її використання); документи, які надаються у формі електронного документа із накладанням кваліфікованого електронного підпису печаткою та підписом не засвідчуються.

Рекомендується надавати документи, що підтверджують відповідність Учасника встановленим умовам тендерної документації, з чіткими назвами документів, окремими один від одного без зайвої (другорядної) інформації, для більш швидкого визначення уповноваженою особою відповідності Учасника всім критеріям даної закупівлі. 

Всі визначені цією тендерною документацією документи тендерної пропозиції завантажуються в електронну систему закупівель у вигляді скан-копій придатних для машинозчитування (файли з розширенням «*.pdf»), зміст та вигляд яких повинен відповідати оригіналам відповідних документів, згідно з якими виготовляються такі скан-копії. Уся інформація повинна бути розбірливою (текстуальна частина чіткою при читанні) з метою подальшого її використання для встановлення відповідності кваліфікаційних, якісних, кількісних, технічних та інших вимог Замовника визначених умовами тендерної документації. Документи, які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, зміст яких повністю або частково неможливо встановити (чітко розпізнати як корисну інформацію), або частина тексту, яких втрачена при формуванні електронного документу, вважатимуться Замовником при розгляді, з метою перевірки відповідності встановленим вимогам тендерної документації, такими, що не надані Учасником у складі тендерної пропозиції.

 Якщо Учасник не в змозі надати в складі своєї пропозиції певний документ (довідку, свідоцтво, дозвіл, ліцензію тощо), який вимагається Замовником - він повинен надати щодо цього письмове пояснення за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника, в якому обов’язково потрібно вказати підстави ненадання таких документів з посиланням на чинний нормативно-правовий документ.

  1. Учасник бере на себе зобов’язання власними силами здійснювати завантаження медичних відходів у спеціалізований автотранспорт, та забезпечити Замовника необхідною кількістю спеціальної пакувальної тари для вторинного пакування, а саме контейнерів, та подальшого транспортування до місця знешкодження. Транспортні витрати входять до вартості послуг (Надати гарантійний лист у довільній формі).
  2. Учасник бере на себе зобов’язання надавати якісні послуги відповідно до вимог законодавства про медичні відходи, санітарних норм і правил надання послуг зі знешкодження медичних відходів, затверджених Кабінетом Міністрів України, та у відповідності до умов підписаного Договору з урахуванням вимог чинного законодавства із захисту довкілля (Надати гарантійний лист у довільній формі).
  3. Учасник бере на себе зобов’язання здійснювати знешкодження відходів тільки на об’єкти поводження з медичними відходами, які мають необхідну дозвільну та іншу документацію згідно з чинним законодавством (Надати гарантійний лист у довільній формі).
  4. Відсутність вищеназваних документів  в складі наданої пропозиції є підставою для дискваліфікації Учасника, незалежно від ціни його пропозиції на момент закінчення Аукціону.

Підстава для кваліфікаційних вимог: Наказ Міністерства охорони здоров’я від 08.06.2015  № 325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правила і норм щодо поводження з медичними відходами», Закон України «Про управління відходи»; ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності», Постанова КМУ від 02 грудня 2015 р. № 1001  «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом», Постанова КМУ від 13.07.2000р. №1120 «Про затвердження Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням і Жовтого та Зеленого  переліків відходів», ЗУ «Про охорону праці», ЗУ «Про технічні регламенти та оцінку відповідності», ЗУ «Про систему громадського здоров’я», Наказ Міністерства охорони навколишнього природнього середовища України від 06.02.2009 р. № 52 «Про затвердження Правил технічної експлуатації установок очистки газу», Постанови КМУ  від 20 жовтня 2023 р. № 1102 «Про затвердження Порядку класифікації відходів та Національного переліку відходів», Постанови КМУ від 5 грудня 2023 р. № 1278  «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами»

Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі наявності факту зазначення у пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначені результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє пропозицію такого учасника.

  1. Кількісні вимоги до предмета закупівлі

№ з/п

Назва відходу

Од. вим.

Кількість

1

Медичні відходи категорії «В»,  Медичні відходи категорії «С»: Клінічні та подібні їм відходи (голки, скарифікатори, дзеркала, шприці, вата, бинт, перев‘язувальні матеріали, системи, засоби індивідуального захисту, рукавички, первинна упаковка лікарських засобів визначених Переліком отруйних лікарських засобів за міжнародними непатентованими або загальноприйнятими назвами, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17 серпня 2007 року № 490, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2007 року за № 1007/14274, та Переліком сильнодіючих лікарських засобів за міжнародними непатентованими або загальноприйнятими назвами, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17 серпня 2007 року № 490, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 вересня 2007 року за
№ 1008/14275 та ін.):

Коди відходів, відповідно до Національного переліку відходів:

18  Відходи, пов’язані з медичним обслуговуванням людей і тварин та/або проведенням відповідних досліджень (крім кухонних та ресторанних відходів, не пов’язаних безпосередньо з медичним обслуговуванням)

18 01  Відходи, пов’язані з доглядом за новонародженими, діагностикою, лікуванням чи профілактикою захворювань у людей

18 01 01  Гострі інструменти (крім зазначених за кодом 18 01 03)

18 01 02  Частини тіла та органи, включаючи посудини з кров’ю та консервовану кров (крім зазначених за кодом 18 01 03)

 18 01 03*  Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції

18 01 04 Відходи, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекції (наприклад, перев’язувальний матеріал, гіпсові пов’язки, простирадла, одноразовий одяг, підгузки тощо)

18 01 09  Лікарські препарати інші, ніж зазначені за кодом 18 01 08

кг

3050

2

Відпрацьовані люмінесцентні лампи (бактерицидні, енергозберігаючі та ін.)

Коди відходів, відповідно до Національного переліку відходів:

16 12 37* Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи,

Або

20 01 21* Люмінесцентні лампи та інші ртутьвмісні відходи

шт.

100

3

16 06  Відпрацьовані батареї

кг

10

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника товару вважати вираз "або еквівалент". Посилання в технічних специфікаціях, відомостях робіт, відомостях ресурсів на конкретні торгівельні марки чи фірми, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника передбачає можливість включення Учасником еквівалентів зазначених позицій. Еквівалентом вважається матеріали та/або обладнання, що відповідає технічним та технологічним характеристикам матеріалів та/або обладнання, передбаченого проектом. Обгрунтування посилання на марку (ки) конкретного (их) товарів або виробника (ків) – таке посилання є необхідним, оскільки за основними характеристиками такий товар/робота/послуга оптимально відповідає потребам Замовника.

(с) 2024

Запис до лікаря