Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Ціни на послуги та код послуги можна дізнатися на сайті установи в розділі Платні послуги, та за телефоном (04622) 5-32-91 (кабінет 105)

19.03.2020

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

Державна установа  «ТМО МВС України по Чернігівській області» повідомляє, що згідно інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України про захворювання коронавірусом  2019-nCoV в світі, пропонується громадянам та мандрівникам дотримуватись звичайних заходів обережності при подорожах за кордоном.

    Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.

    Основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання.

    У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.

    Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

  • часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м'ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.

 

 

Центр превентивної медицини ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області».

(с) 2023

Запис до лікаря